Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genel olarak aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İSTANBUL 'A uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından KARGO garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin çok enderde olsa stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili tarafınıza telefon numaralarından müşteri hizmetleri tarafından mutlaka bilgilendirileceksiniz , böyle durumda isteğiniz doğrultusunda ödeme yaptı iseniz aynı gün iadesi hesabınıza yapılacaktır.Whatsapp Destek Hattı x Toptan Ürün Bilgisi Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.